Kategórie

Zľavnený tovar

Jazdecká obuv

Kompletná jazdecká obuv, pre všetkých jazdcov. Jazdecké perká, čižmy, ponožky chapsy, či iné doplnky nájdete v tejto kategórii.

Jazdecká obuv Počet produktov v kategórii: 81

Podkategórie

 • Jazdecké čižmy

  Široký výber jazdeckej obuvi pre jazdcov profesionálov i pre malých a veľkých začiatočníkov a hobby jazdcov. Ponúkame Vám rôzne materiálové, strihové i cenové variácie na tému jazdecké čižmy. Detské jazdecké čižmy od najmenších dostupných veľkostí sú vo veľmi výhodných cenových reláciách. Treba pozorne zmerať nôžku dieťaťa a podľa veľkostnej tabuľky objednať správnu veľkosť. Dámske jazdecké čižmy majú najširšiu variabilnosť materiálov a strihov. V ponuke sú od jednoduchých PVC jazdeckých čižiem až po vysokokvalitné profesionálne celokožené jazdecké čižmy. Pre milovníkov jazdenia v nepriaznivom chladnom zimnom počasí je na výber niekoľko tipov. Zimné jazdecké čižmy alebo zimné jazdecké topánky sú zateplené, majú zvýšenú podrážku a nepremokavý zvršok. Opäť je v ponuke variabilnosť podľa ceny a strihu.

 • Jazdecké topánky

  Jazdecká výstroj pre jazdca začína bezpečnou obuvou. Jazdecké topánky pre profesionálnych jazdcov i pre začiatočníkov, či deti sú nenahraditeľné. Základom je bezpečná protišmyková hladká podrážka. Zvršok môže byť syntetický, gumený, kožený, kombinovaný. Najobľúbenejšie jazdecké topánky pre deti i pre dospelých jazdcov, sú jazdecké perká, čiže nízke členkové jazdecké topánky s gumenými všívanými vložkami v mieste členku a so zipsom na zapínanie, alebo aj bez zipsu. Sú pohodlné na nosenie, jazdenie i na prácu s koňom zo zeme. Ponúkame jazdecké topánky všetkých veľkostí, rôznych dizajnov, farebných kombinácii i materiálových variant. Zimné jazdecké topánky vám zabezpečia pohodlný teplotný komfort i počas chladných a sychravých dní.

 • Zimné topánky

  V zime nie je lepšie pohodlie ako keď sú nohy v teple a suchu a pri jazde a starostlivosti o kone to platí obzvlášť. Vyberte si z našej ponuky termo topánok.

 • Chapsy

  Ochrana predkolenia a lýtok pri jazde je zabezpečená vďaka chapsom. Chapsy chránia jazdca proti „poštípaniu“ strmeňovými remeňmi. Rýchlorastúce malé deti potrebujú ekonomicky výhodné detské chapsy zo syntetických materiálov, ktoré nie sú finančne náročné. Farebná variabilnosť je dosť konzervatívna, teda hlavne čierna, ale práve pre dievčatá sú na výber aj chapsy na jazdenie s farebnými kombináciami, s kovovými zdobenými nitmi, prípadne s vyšívanými aplikáciami.  Chapsy na jazdenie sú šité podľa veľkostí, treba si vhodne vybrať pomocou veľkostnej tabuľky. CHapsy musia tesne obopínať nohu, nemali by byť voľné ale ani príliš úzke. Zapínanie detských chapsov i chapsov pre dospelých je na zips, prípadne i na suché zipsy na vonkajšej strane lýtka. V ponuke sú okrem ekonomických variant i kožené kvalitné modely, ktoré s vami vydržia akékoľvek počasie a intenzívne používanie pri jazde na koni. Údržba chapsov na kone je nenáročná a ich službu a pomoc pri jazde na koni oceníte.

 • Jazdecké podkolienky

  Žiadny jazdec sa nezaobíde bez kvalitných podkolienok, ktoré sa dajú využiť celoročne. Vyberte si tie správne modely pre seba. Množstvo farieb v ponuke.

 • Starostlivosť o obuv

  Aby vám vaša jazdecká obuv čo najdlhšie vydržala, nezaobíde sa vaše snaženie bez vhodných prípravkov na ošetrenie. V kategórii tiež nájdete obaly na topánky a čižmy.

Zobrazených 1 - 15 z 81 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 81 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop