Kategórie

Zľavnený tovar

Boostery

Koncentrovaná pomoc okamžite k dispozícii.

Častokrát toho vyžadujeme od našich koní veľa, či už v športe, chove alebo v hobby. Kôň musí podať tomu zodpovedajúci výkon, ku kterému potrebuje dostatečnú výživu, ktorá mu poskytne dostatok energie a podporí jeho ochotu požadovaný výkon poskytnúť. Výživové doplnky sa skvelo hodia pre optimálnu podporu koňa a pre vyrovnanie deficitu  alebo pri zvýšených potrebách rozličných látok. Obvykle toto vyrovnanie dosahujeme dennými dávkami a týždne trvajúcimi kúrami. 

ALE ČO ROBIŤ, KEĎ TO NIEKEDY MUSÍ BYŤ NAOZAJ RÝCHLO?

Vždy sú ale momenty, keď je nutné okamžite a cielene koanť, aby sme podporili koňa čo najrýchlejšie v nastávajúcej záťaži alebo stresovej situácii. Je potrebné okamžite pomôcť.

Boostery sú koncentrované a výborna sa vstrebávajú. Tak sa dostávajú účinné látky rýchlo na miesto pôsobenia a to vo vysokých koncentráciách. Naše Boostery sa zmestia do ruky, aby bolo možné ich mať k dispozícii kdekoľvek, i na cestách. Oproti  obvyklým kýblikom a dózam pre kŕmne doplnky, sa Boostery zmestia pohodlne do sedlovej tašky, vrecka kabátu alebo auta. Priamou aplikácoiu do huby máme istotu, že sa požadované množstvo dostalo skutočne „do koňa“. Pomocou kolieska dávkovača pohodlne určíme presné množstvo.

Boostery V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop