Kategórie

Zľavnený tovar

Kôň

Jazdectvo, chov koní i starostlivosť o ne vyžaduje širokú základňu jazdeckého vybavenia. Potreby pre kone jazdecké, pretekárske sú pomerne náročné. Jazdci potrebujú pre svojich štvornohých kamarátov sedlá, podsedlovky, sedlové doplnky, teda strmene a strmeňové remene, podbrušník. Ohlávky, uzdy, uzdečky, vodítka a oťaže. Konské potreby zahŕňajú aj deky pre koňa, stajňové deky, výbehové, flísové i nepremokavé plášte do dažďa, aby kôň bol tepelne zabezpečený v každom počasí a ďalej potrebujú i chrániče a bandáže na nohy.  Kategória Potreby pre kone zahŕňa i produkty na prácu zo zeme, teda lonžovanie a výstroj na preteky. Pri vyhľadávaní konských potrieb dbajte na správnu veľkosť a materiálové prevedenie výrobku tak, aby spĺňal svoj účel a vydržal používanie a náročnú záťaž čo najdlhšie.

Kôň Počet produktov v kategórii: 729

Podkategórie

 • Sedlá

  Naša kompletná ponuka jazdeckých sediel, prehľadne zaradené do kategórií. Ekonomické varianty aj overené modely vo vysokej kvalite.

 • Podsedlovky

  Neodmysliteľná súčasť pri sedlaní koňa. Vyberte si podsedlovku alebo podložku pod sedlo z našej širokej ponuky podľa svojich potrieb.

 • Sedlové doplnky

  Všetky doplnky k sedlu - podbrušníky, strmeňové remene, strmene. Prehľadne zoradené, množstvo modelov aj farieb.

 • Deky pre koňa

  Rôznorodosť a vrtošivosť počasia kladie nároky na „oblečenie“ koňa mimo jeho práce. Deky na koňa sú neodmysliteľnou súčasťou jazdeckej výbavy pre kone. Deky ponúkame od tenkých flísových, cez deky nepremokavé, deky pre kone proti hmyzu, deky pre citlivé kone. V ponuke sú i deky s otvorom na sedlo pre kone, ktoré majú alergiu či inak citlivú kožu. Výbehové deky pre kone sú od tenkých letných až po zimné hrubé a nepremokavé deky. Pohodlie a teplotný komfort vášho koňa zabezpečí pre neho a samozrejme i pre vás istotu, že jeho zdravotný stav bude v akomkoľvek počasí v poriadku. Stajňové deky nemajú takú hrúbku plnenia, ale niektoré koníky sú precitlivené na chlad a i pri ustajnení používajú deky teplé. Pri kúpe deky na koňa je potrebné zmerať jeho dĺžku od kohútika až po chvost. Ďalej sa potrebujete rozhodnúť, či má deka obsahovať aj zapínanie pomocou podbrušníkových popruhov, alebo uprednostníte deku bez zapínania.

 • Uzdy a doplnky

  Uzda na koňa, jej výber a parametre, ktoré rozhodujú pri kúpe tejto jazdeckej výbavy, by mali byť dobre uvážené. Pri rozhodovaní by Vám mal určite poradiť skúsený jazdec. Uzdy na kone majú rôzne prevedenie, rôznu zložitosť i odlišnosť v použitom materiáli. To sa potom odráža samozrejme na celkovej hodnote uzdy. Ak však chceme túto jazdeckú pomôcku používať dlhodobo, nemali by sme pri kúpe uzdy na koňa v žiadnom prípade šetriť. Na výber je anglická uzda, anglická uzdečka. Veľkosť uzdy má zodpovedať veľkosti koňa. Pony uzda, stredné kone, teplokrvníky, či minisheety. Pri pretrhnutí niektorej časti uzdy pre kone, sa dajú dokúpiť len náhradné diely, nemusíte kupovať celú uzdu. Investícia do kvalitnej uzdy pre vášho koňa sa oplatí. Budete sa pri jazde cítiť bezpečne.

 • Ohlávky a vodítka

  Na prechádzky s koňom, na vodenie koňa na ruke, pri vyberaní z výbehu či z boxu, pri práci zo zeme v kruhovke, v jazdiarni, pri ošetrení... proste pri kontakte s koňom potrebujeme najzákladnejšie potreby pre kone a to sú ohlávky a vodítka. Ohlávky od najjednoduchších, teda od povrazových parelli ohlávok, ktoré sa dajú vďaka uzlom presne nastaviť na veľkosť hlavy koňa, cez látkové nylonové ohlávky s kovaniami až po vysokokvalitné kožené ohlávky.

  Zo širokej ponuky ohlávok, vodítok a ohlávkových doplnkov si vyberajte v prvom rade podľa materiálového prevedenia. Povrazová, látková, nylonová, kožená ohlávka. Vodítka od látkových, pletených, nylonových cez kombinované s kovovou retiazkou. Zapínanie ohlávok a spôsob pripnutia vodítka k ohlávke si zvoľte tak, aby vám to dokonale spĺňalo vaše požiadavky. Karabína na pripnutie bežná alebo panik karabína s „poistkou“. Vodítka sú samozrejme v rôzny dĺžkach. Farebnosť a veľkosť ohlávky a dĺžku vodítka zvoľte pri objednávaní podľa veľkosti vášho koníka.

 • Chrániče a bandáže

  Naša kompletná ponuka chráničov a bandáži pre ochranu nôh vašich koní. 

 • Postroje

  Postroje pre jazdenie pre všetky veľkosti z koženého i syntetického materiálu.

 • Lonžovanie

  Kompletný sortiment pre lonžovanie vašich koní. Lonže, lonžovacie biče, obrušníky a podobné vybavenie.

 • Výstroj na preteky

  Kompletné vybavenie vášho koňa na preteky. V kategórii nájdete všetko od podsedloviek až po kŕmne vedrá či transportné chrániče - proste všetko čo budete potrebovať.

 • AKCIA

  Zlacnená výstroj pre vášho štvornohého kamaráta. Nakupujte výstroje pre koňa lacno na jazdecke.sk.

Zobrazených 1 - 15 z 729 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 729 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop