Kategórie

Filter produktov

Jazdecké rukavice

Dávajte si pozor na svoje ruky :-). Bez ochrany rúk sa jazdiť síce dá, ale nemá. Stačí chvíľka nepozornosti a ruky môžete mať popálené od oťaží. Preto nešetrite na svojich rukách. Jazdecké rukavice sa vyrábajú v rôznych prevedeniach. Používa sa koža, ekokoža, textílie, elastický materiál tak, aby Vám rukavičky dobre padli na vaše ruky a pri jazde ste sa v nich cítili prirodzene a pohodlne.

Správna veľkosť jazdeckých rukavíc je dôležitejšia ako ich materiálové prevedenie. Dobre si zmerajte svoje dlane, teda ich šírku a dĺžku a podľa priložených tabuliek veľkosti si zvoľte svoju veľkosť. Jazdecké rukavice nesmú byť tesné a ani veľké. Musia Vám padnúť tak akurát.

Od jari do jesene sú obľúbené tenké jazdecké rukavice, v ktorých sa vám ruky nebudú veľmi potiť. V ponuke máme i westernové rukavice, ktoré sú u rekreačných jazdcov veľmi obľúbené. V zime potrebujete určite zateplené zimné jazdecké rukavice. Ak je ruka nedostatočne prekrvovaná, nemáme v nej cit a nevieme svojho koňa dokonale ovládať... Preto ak radi jazdíte i v zime, myslite aj na zimnú jazdeckú výbavu.

Prečítajte si na našom blogu Ako si správne vybrať veľkosť jazdeckých rukavíc

Jazdecké rukavice Počet produktov v kategórii: 31

Zobrazených 1 - 15 z 31 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 31 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop