Kategórie

Bezpečnosť

Športové jazdenie, rekreačné jazdenie, či jazdenie pre začiatočníkov má spoločného menovateľa a tým je bezpečnosť. Bezpečnosť pre jazdca  i pre koňa.

Jazdec potrebuje bezpečnostnú jazdeckú prilbu a ochrannú vestu. Jazdecká prilba musí dobre sedieť na hlave. Jej presná veľkosť, ale i možnosť prispôsobiť veľkosť dotiahnutím v zátylku je ideálna hlavne pri deťoch. Prilby sú v rôznych cenách, farbách i povrchových úpravách a moderných vychytávkach. Stačí si vybrať.

Ochranná vesta chráni chrbát pri pádoch. Pád z koňa vesta stlmí a chráni chrbticu pred poškodením. Vesty sú v ponuke v rôznych prevedeniach, veľkostiach a kvalitách kvalitách. Čím drahšia ochranná vesta, tým má viacej vystužených miest a máte väčšiu istotu v jej bezpečnosti a ochrane.

K bezpečnostným prvkom patria i reflexné pomôcky. Sú veľmi dobre viditeľné pri nízkej svetelnosti, v tme, v šere. Netreba ich podceňovať. Reflexné prvky sa v súčasnosti používajú i na oblečení, ale nachádzajú sa i na podsedlovkách, na dekách, ohlávkach, uzdách, bandážach, bičíkoch, jazdeckých prilbách i ochranných a reflexných vestách.

Bezpečnosť Počet produktov v kategórii: 36

Podkategórie

 • Jazdecké prilby

  Vyberte si z kvalitných modelov jazdeckých prilieb podliehajúcich najnovším normám Európskej únie a od výrobcu, ktorý dodáva výstroj aj pre jazdeckú políciu v Anglicku.

 • Ochranné vesty

  Pre športových jazdcov je ochranná vesta súčasťou povinnej výbavy jazdca. Jej význam a dôležitosť by však nemali podceňovať žiadni jazdci. Ani rekreační a ani začínajúci. V prípade, že prijazďujete koňa, tak bez ochrannej vesty na neho ani nesadajte.

  Čím viacej výstuže a ochranných miest vesta obsahuje, tým je pre vás a váš chrbát a hrudník bezpečnejšia. Najjednoduchšie majú výstuž iba v chrbtovej časti, tie zložitejšie a bezpečnejšie majú ochranné časti i na hrudníku.

  Ochranná vesta je samozrejme použiteľná i na iné športy.

  Ak chcete vedieť, ako si objednať vhodnú veľkosť ochrannej vesty, prečítajte si náš návod na blogu.

 • Reflexné

  Reflexné vybavenie je pre jazdcov, ktorí sú účastníkmi cestnej premávky zo zákona povinné. Pozrite si našu ponuku reflexných prvkov pre vašu viditeľnosť.

Zobrazených 1 - 15 z 36 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 36 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop