Kategórie

Zľavnený tovar

Jazdec

Aktívni milovníci koní pre svoj športový koníček potrebujú výstroj pre jazdca. Ak ste Vy alebo Vaše dieťa začiatočník, vystačíte si na začiatok tejto vášnivej lásky s lacnou jazdeckou výstrojou. Určite potrebujete bezpečnú ochranu hlavy, teda helmu, potom jazdecké rukavice, chapsy, rajtky, teda jazdecké nohavice. Veľkou pomocou i pre začínajúceho jazdca sú jazdecké topánky s hladkou ale protišmykovou podrážkou. Lacná jazdecká výstroj je vhodná hlavne pre deti, ktoré veľmi rýchlo rastú a každú novú sezónu je pre nich potrebné prispôsobovať veľkosť výstroje. Pre pretekárov, profesionálnych jazdcov i vášnivých amatérskych jazdcov sa oplatí nešetriť a kompletné jazdecké vybavenie vyskladať tak, aby jazdecká výstroj bola kvalitná, bezpečná, dlho slúžila svojmu účelu a pre dámy aby samozrejme ladila ešte aj farebne a trendovo. Pri nákupe jazdeckej výstroje dbajte na správnu veľkosť každého jazdeckého vybavenia a dôkladne si porovnajte uverejnenú veľkostnú tabuľku so svojou osobnou konfekčnou veľkosťou.

Jazdec Počet produktov v kategórii: 364

Podkategórie

 • Rajtky

  V základnej jazdeckej výbave nesmú chýbať pre jazdca nohavice, teda jazdecké rajtky. Je ich veľa druhov od rajtiek s plným sedom, cez rajtky s polstrovaním na kolenách, termo a vodeodolné rajtky až po jodhpur jazdecké nohavice. Základom všetkých je nešmykľavý materiál na miestach tesného dotyku s koňom a konským sedlom. Tento materiál nám poskytuje istotu pri jazde na koni. Cítime sa bezpečne. Či už sú jazdecké rajtky biele, béžové, rifľové, farebné či vyšívané... spoločným menovateľom je elasticita materiálu a ich úzky strih. Jazdecké rajtky vám musia dobre sedieť na tele, aby jazda pre vás bola komfortná. Detské rajtky sú v rôznych farebných i cenových reláciách. Stačí si vybrať podľa veľkosti a náročnosti malého jazdca. Rajtky detské, dámske i pánske rajtky sú vždy užšieho strihu. Preto si pred nákupom treba porovnať svoju veľkosť s tabuľkou veľkostí. Rajtky dámske z celej ponuky jazdeckých nohavíc podliehajú najrýchlejšie módnym trendom. Farebné kombinácie, vyšívané aplikácie, rôzne doplnky. To všetko je pre dámske rajtky dôležité. Pánske rajtky si naopak držia stále konzervatívny štýl a môžete si vybrať podľa ceny, farby a kvality. Prajeme vám príjemné a pohodlné nosenie.

 • Bezpečnosť

  Športové jazdenie, rekreačné jazdenie, či jazdenie pre začiatočníkov má spoločného menovateľa a tým je bezpečnosť. Bezpečnosť pre jazdca  i pre koňa.

  Jazdec potrebuje bezpečnostnú jazdeckú prilbu a ochrannú vestu. Jazdecká prilba musí dobre sedieť na hlave. Jej presná veľkosť, ale i možnosť prispôsobiť veľkosť dotiahnutím v zátylku je ideálna hlavne pri deťoch. Prilby sú v rôznych cenách, farbách i povrchových úpravách a moderných vychytávkach. Stačí si vybrať.

  Ochranná vesta chráni chrbát pri pádoch. Pád z koňa vesta stlmí a chráni chrbticu pred poškodením. Vesty sú v ponuke v rôznych prevedeniach, veľkostiach a kvalitách kvalitách. Čím drahšia ochranná vesta, tým má viacej vystužených miest a máte väčšiu istotu v jej bezpečnosti a ochrane.

  K bezpečnostným prvkom patria i reflexné pomôcky. Sú veľmi dobre viditeľné pri nízkej svetelnosti, v tme, v šere. Netreba ich podceňovať. Reflexné prvky sa v súčasnosti používajú i na oblečení, ale nachádzajú sa i na podsedlovkách, na dekách, ohlávkach, uzdách, bandážach, bičíkoch, jazdeckých prilbách i ochranných a reflexných vestách.

 • Príslušenstvo

  Ďalšie príslušenstvo ku jazdeniu na koni. V kategórii nájdete jazdecké rukavice, spony do vlasov či čiapky. 

 • Šporne a biče

  Pomôcky pre jemnú komunikáciu s koňom. Šporne a biče všetkých typov.

 • Jazdecká obuv

  Kompletná jazdecká obuv, pre všetkých jazdcov. Jazdecké perká, čižmy, ponožky chapsy, či iné doplnky nájdete v tejto kategórii.

 • Jazdecké oblečenie

  Športové oblečenie pre jazdcov aj nejazdcov. Jazdecké oblečenie je známe svojou vysokou kvalitou a vždy aktuálnym dizajnom. Presvedčte sa.

 • Výstroj na preteky

  Kompletné vybavenie pre vaše výhry, nájdite pre seba to pravé jazdecké sako, košelu, kravatu či iný doplnok na preteky.

 • Séria Lucky Heart /...

  Vydarená a obľúbená séria jednorožec určite poteší každého malého koniara alebo koniarku. Potešte aj vy svoje deti.

 • Darčeky

  Rôzne darčeky pre malých koniarov s koníkovským motívom.

 • AKCIA

  Akciový tovar z kategórie jazdecká výstroj. Nakupujte výstroj pre jazdca ešte výhodnejšie na jazdecke.sk.

 • Originálne kúsky

  Originálne tričká

  Vďaka spolupráci s Ateliérom Luna, vznikli tieto úžasné a originálne multifunkčné šatky, čelenky, tričká...

  Ďakujeme www.atelierluna.sk

Zobrazených 1 - 15 z 364 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 364 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop