Kategórie

Zľavnený tovar

Starostlivosť o koňa

Prípravky pre každodennú starostlivosť o vaše kone. Údržba kože, starostlivosť o kopytá, prípravky prti hmyzu a mnohé iné.

Starostlivosť o koňa Počet produktov v kategórii: 114

Podkategórie

 • Údržba kožených výrobkov

  Prípravky, ktoré vám pomôžu s údržbou vášho koženého vybavenia. 

 • Starostlivosť o kopytá

  Vaša kompletná starostlivosť o kopytá vašich koní. Kategória obsahuje ako kozmetické prípravky, tak aj rôzne nástroje pre dokonalú starostlivosť.

 • Hriva a chvost

  Prípravky pre každodennú starostlivosť o hrivu a chvost vašich koní.

 • Prípravky proti hmyzu

  Trikrát lepšie ošetrenie proti letnej vyrážke: Šetrná starostlivosť, správne kŕmenie a preventivne ošetrovanie Koža je najväčším orgánom koňa. Naše kone často trpia rôznymi podráždeniami kože alebo letnou vyrážkou. Letná vyrážka je pre kone zásadným problémom a musí byť čo nejrýchlejšie a celostne ošetrená. K tomu patria nielen ochrana proti nepríjemnému hmyzu a starostlivosť o kožu, ale tiež výživa u koní postihnutých ekzémami hrá dôležitú úlohu.

 • Stajňová lekárnička

  Vybavenie stajňovej lékárničky je vždy tvrdým orieškom. Keď má náš kôň problémy, chceme v nej nájsť okamžite riešenie. Čo všetko musí obsahovať, aby vždy pomohla pri akútnom probléme. Ako ju zorganizovať? Chceme aspoň trochu uľahčiť vaše rozhodovanie a tak sme takú malú lékárničku zorganizovali za vás. Na zranenia bandážovacia vata a Zinková masť v spreji, na únavu Konská masť a Minerálna pasta či Suspenát, Huf protect na kopytá, Akut lotion na kožu, Broncho plus na kašeľ atd. Prajeme vám, nech používate vašu stajňovú lekárničku čo najmenej!

Zobrazených 1 - 15 z 114 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 114 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop