Kategórie

Zľavnený tovar

Uzdy a doplnky

Uzda na koňa, jej výber a parametre, ktoré rozhodujú pri kúpe tejto jazdeckej výbavy, by mali byť dobre uvážené. Pri rozhodovaní by Vám mal určite poradiť skúsený jazdec. Uzdy na kone majú rôzne prevedenie, rôznu zložitosť i odlišnosť v použitom materiáli. To sa potom odráža samozrejme na celkovej hodnote uzdy. Ak však chceme túto jazdeckú pomôcku používať dlhodobo, nemali by sme pri kúpe uzdy na koňa v žiadnom prípade šetriť. Na výber je anglická uzda, anglická uzdečka. Veľkosť uzdy má zodpovedať veľkosti koňa. Pony uzda, stredné kone, teplokrvníky, či minisheety. Pri pretrhnutí niektorej časti uzdy pre kone, sa dajú dokúpiť len náhradné diely, nemusíte kupovať celú uzdu. Investícia do kvalitnej uzdy pre vášho koňa sa oplatí. Budete sa pri jazde cítiť bezpečne.

Uzdy a doplnky Počet produktov v kategórii: 153

Podkategórie

 • Uzdečky

  Jednoduché uzdečky pre širokú skupinu jazdcov, v ponuke kožené uzdečky aj syntetické uzdečky.

 • Uzdy

  Zložité uzdy pre profesionálnych jazdcov, koža vo vysokej kvalite a štýlové prevedenie pomôžu dotvoriť dojem.

 • Bezzubadlové uzdenie

  Ponuka bezzubadlového uzdenia, v ponuke najmä side-pull uzdečky v koženom prevedení.

 • Nánosníky

  Nánosníky ako doplnok k uzdám či uzudečkám. V ponuke všetky modely: hannoverské, mexické, kombinované atď...

 • Westernové uzdy

  Pre milovníkov westernového jazdenia s kovbojským klobúkom, čižmami, kockovanou košeľou ponúkame pre vášho koňa uzdenie v prevedení westernová uzda, westernová uzdečka. Ich bohaté zdobenie, vyšívanie, gravírovanie, prepletanie ozdobí štvornohého tátoša a dodá mu náležitú dôstojnosť. Westernové uzdy sú vyrábané z vysokokvalitnej kože, doplnené kvalitným a spoľahlivým kovaním. Kovanie môže byť i bohato gravírované. Ak ste zástancom jednoduchosti, máte na výber jednoduché prevedenie westernovej uzdy, či uzdečky. Stačí si vybrať tip a príslušnú veľkosť westernovej uzdy.

 • Oťaže

  Oťaže z ekonomického nylonu, ale aj z vysokokvalitnej kože európskeho pôvodu.

 • Pomocné oťaže
 • Čelenky

  Čelenky ako módny doplnok, ale aj ako nevyhnutná súčasť každej uzdy či uzdečky.

 • Zubadlá

  Pre jazdenie na koni a správnu i bezpečnú komunikáciu pri jazde môžeme používať zubadlo. Ak si koňa dokonale poznáme, nepotrebujeme zubadlo, ale ak sa len učíme s ním pracovať a spolupracovať, alebo náš kôň vozí klientov a zákazníkov, zubadlo je vynikajúca pomôcka. Treba ho citlivo a opatrne používať tak, aby zubadlo nespôsobovalo koníkovi príliš veľký tlak. Vždy treba začínať od najjemnejším pokynov, dotykov, tlakov. Zubadlá sú rôznych tvarov, typov, materiálových prevedení, lomení, hrúbky, kombinácií. Na výber máte pákové zubadlo, hackamore, gumené, nerezové, lomené, ... Je dobré sa poradiť s odborníkom, ak s používaním zubadla pre koňa skúsenosť ešte nemáte. Samozrejme je rozhodujúca aj veľkosť zubadla.

 • Náhradné diely

  Ak sa vám roztrhla licnica alebo iná súčasť uzdečky, náhradný diel nájdete v tejto kategórii. 

Zobrazených 1 - 15 z 153 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 153 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop