Kategórie

Zľavnený tovar

Ohlávky a vodítka

Na prechádzky s koňom, na vodenie koňa na ruke, pri vyberaní z výbehu či z boxu, pri práci zo zeme v kruhovke, v jazdiarni, pri ošetrení... proste pri kontakte s koňom potrebujeme najzákladnejšie potreby pre kone a to sú ohlávky a vodítka. Ohlávky od najjednoduchších, teda od povrazových parelli ohlávok, ktoré sa dajú vďaka uzlom presne nastaviť na veľkosť hlavy koňa, cez látkové nylonové ohlávky s kovaniami až po vysokokvalitné kožené ohlávky.

Zo širokej ponuky ohlávok, vodítok a ohlávkových doplnkov si vyberajte v prvom rade podľa materiálového prevedenia. Povrazová, látková, nylonová, kožená ohlávka. Vodítka od látkových, pletených, nylonových cez kombinované s kovovou retiazkou. Zapínanie ohlávok a spôsob pripnutia vodítka k ohlávke si zvoľte tak, aby vám to dokonale spĺňalo vaše požiadavky. Karabína na pripnutie bežná alebo panik karabína s „poistkou“. Vodítka sú samozrejme v rôzny dĺžkach. Farebnosť a veľkosť ohlávky a dĺžku vodítka zvoľte pri objednávaní podľa veľkosti vášho koníka.

Ohlávky a vodítka Počet produktov v kategórii: 117

Podkategórie

 • Ohlávky

  Nevyhnutná pomôcka každého majiteľa koňa je ohlávka a vodítko. Ohlávka na koňa je ako obojok pre psíka. Ohlávku navlečieme na hlavu koňa a môžeme s ním komunikovať, manipulovať, prevážať, prevádzať či vodiť ho spoľahlivo z miesta na miesto. Ohlávky pre kone sa vyrábajú z rôznych materiálov a v rôznom prevedení. Veľmi obľúbené a cenovo najlacnejšie sú povrazové ohlávky. Pomocou uzlov si môžete jej veľkosť prispôsobiť na veľkosť hlavy koňa a aj ju pomocou uzla zapnúť, teda zviazať.

  Látkové, nylonové ohlávky rôznych farieb, bez kovových spojení, alebo naopak s kvalitnými kovovými karabínami i krúžkami, Vám vydržia dlhé obdobie. Dajú sa veľkostne upravovať a môžete si vybrať aj s flísovými či kožušinovými výplňami na nánosníkoch, aby ohlávka na koňa bola pohodlná.

  K výberu sú i kožené ohlávky z kvalitnej kože s odolnými kovovými doplnkami a karabínami. Kožená ohlávka môže byť i s mäkkým podšitím na nánosníku, prípadne na čelenke. Všetky tipy ohlávok sú spoľahlivé a poslúžia účelu. Vyberajte si veľkosť ohlávky podľa veľkosti a tipu koňa. K dispozícii sú i rôzne dlhé a z rôznym materiálov prevedené vodítka na ohlávky.

 • Vodítka

  Vodítka v rôznych prevedeniach a farbách. Vyberte si to svoje.

 • Karabínky a doplnky

  Rôzne doplnky pre vodítka či ohlávky. Taktiež stojany, úchyty a podobne...

 • Náhubky a klkacie

  Rôzne pomôcky pri riešení zlých návykov koní ako klkanie, alebo protipastvinové náhubky, zabraňujúce paseniu sa koní.

Zobrazených 1 - 15 z 117 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 117 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop