Kategórie

Zľavnený tovar

Ohlávky

Nevyhnutná pomôcka každého majiteľa koňa je ohlávka a vodítko. Ohlávka na koňa je ako obojok pre psíka. Ohlávku navlečieme na hlavu koňa a môžeme s ním komunikovať, manipulovať, prevážať, prevádzať či vodiť ho spoľahlivo z miesta na miesto. Ohlávky pre kone sa vyrábajú z rôznych materiálov a v rôznom prevedení. Veľmi obľúbené a cenovo najlacnejšie sú povrazové ohlávky. Pomocou uzlov si môžete jej veľkosť prispôsobiť na veľkosť hlavy koňa a aj ju pomocou uzla zapnúť, teda zviazať.

Látkové, nylonové ohlávky rôznych farieb, bez kovových spojení, alebo naopak s kvalitnými kovovými karabínami i krúžkami, Vám vydržia dlhé obdobie. Dajú sa veľkostne upravovať a môžete si vybrať aj s flísovými či kožušinovými výplňami na nánosníkoch, aby ohlávka na koňa bola pohodlná.

K výberu sú i kožené ohlávky z kvalitnej kože s odolnými kovovými doplnkami a karabínami. Kožená ohlávka môže byť i s mäkkým podšitím na nánosníku, prípadne na čelenke. Všetky tipy ohlávok sú spoľahlivé a poslúžia účelu. Vyberajte si veľkosť ohlávky podľa veľkosti a tipu koňa. K dispozícii sú i rôzne dlhé a z rôznym materiálov prevedené vodítka na ohlávky.

Ohlávky Počet produktov v kategórii: 64

Zobrazených 1 - 15 z 64 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 64 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop