Blíži sa sviatok vášho vnúčaťa alebo synovca a vy neviete čo s tým? Ako ho prekvapiť a pritom neutratiť celý dôchodok alebo výplatu? Prípadne nechtiac nekúpiť niečo, čo už dieťa má?

Máme pre vás 3 malé a finančne nenáročné tipy z kategórie jazdecké potreby, ktoré šikovný jazdec vo svoje jazdeckej výstroji určite potrebuje.

Jazdecké podkolienkyJazdecké podkolienky. To nie sú obyčajné podkolienky, ale určené pre jazdcov. Rôzne farebné kombinácie a tradičný jazdecký káro dizajn či moderný bodkovaný alebo prúžkovaný. Jazdci ich nosia natiahnuté na jazdecké rajtky. Preto je ich farebnosť veľmi dôležitá. Podkolienok nikdy nie je dosť.

Jazdecké rukavice. Od najjednoduchších pletených rukavičiek s pogumovanou dlaňou proti oteru, cez flísové, zateplené, kožené rukavice, či gumené rukavice na prácu v stajni a na čistenie koníka. Na jazdenie sú najlepšie tie, v ktorých sa samozrejme nebudú šmýkať oťaže a ruky v nich budú dobre odvetrávané, aby sa nepotili pri dlhšej jazde na koni .

Vrecúško na pamlsky. Takéto malé pevné ľahko otvárateľné vrecko je úžasná výchovná pomôcka pri práci s koňom. Dá sa ľahko uchytiť na pás rajtiek. Je určené na piškótky, kúsky zeleniny, či ovocia. To, čo kôň miluje a je kvôli tomu ochotný splniť hocijakú úlohu, patrí práve do takého vrecka. Oceníme ho po jazde či pri práci zo zeme, keď učíme koníka nové veci. Každú splnenú úlohu odmeníme malou dobrôtkou. Dobroty tak nezavadzajú po vreckách bundy, či rajtiek, ale sú bezpečne na svojom mieste.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop