O nás

Sme obdivovatelia veľkých štvornohých priateľov. Milujeme kone, pracujeme s nimi, staráme sa o ne, žijeme s nimi. Kone sú naša vášeň, poslanie, práca i koníček zároveň. Trénujeme deti, dospelákov, robíme radosť nejazdcom i jazdcom. Chodia k nám malé i veľké deti, ich rodičia, turisti. Realizujeme tréningy, ale úplne najradšej máme vychádzky do voľnej prírody. V ktoromkoľvek ročnom období. 

Pre každodennú starostlivosť o kone, pre jazdenie i ošetrovanie potrebujeme skutočne veľa materiálu. Dlhodobo spolupracujeme s kvalitnou nemeckou značkou Waldhausen. Kupujeme kompletný tovar pre jazdcov, pre kone, na ich osedlanie, ošetrenie, „ošatenie“. Výživové doplnky, kozmetiku, výrobky proti hmyzu.

Na základe dlhoročných skúseností sme sa rozhodli naše postrehy, vedomosti i skúsenosti posúvať ďalej. K Vám, našim klientom.

Náš eshop nie je len obchod s jazdeckým tovarom, môžeme vám poradiť aký tovar ako používať, čo by Vám, ako jazdcovi bolo treba, čo potrebujete pre koňa... Môžete sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou. Radi Vám poradíme, pomôžeme, navrhneme, odporučíme.

Vopred ďakujeme za Vašu dôveru ♥


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop