Byliny na podporu metabolizmu 1kg rezané byliny

Nový produkt

Krajina pôvodu: Nemecko


Zmes bylín pre podporu metabolizmu. Donedávna označované ako byliny s chrómom. Vybraná zmes bylín obsahuje podiel prírodného chrómu.

Viac detailov

Dodanie do 10 dní

24,70 €

Zmes bylín pre podporu metabolizmu.

Donedávna označované ako byliny s chrómom. Vybraná zmes bylín obsahuje podiel prírodného chrómu. Chróm podporuje metabolizmus uhlovodíkov, to znamená predovšetkým vstrebávanie cukru. Tráva a obilie obsahujú zvyčajne príliš veľa cukru a to môže viesť k nadváhe koní. Pokiaľ sa k tomu pridá ešte nedostatok stopového prvku chrómu, zníži sa tolerancia glukózy a to môže viesť k ďalšiemu priberaniu alebo k zhoršeniu procesu chudnutia. S pískavicou, lístkami borievky, žihľavy, kokoškou, škoricou.

ZLOŽENIE: Borievka lesná - rezaná 25%, pastierska kapsička tobolka - rezaná 25%, pískavica grécka seno - semená celé 20%, žihľava dvojdomá vňať – rezaná 20%, škorica rezaná 10%

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Hrubý protein 12,90 %, hrubé oleje a tuky 2,00 %, vláknina 22,10 %, hrubý popol 6,30 %

KŔMNY NÁVOD: Veľký kôň: (600 kg): 60 g denne (1 kg = dávka na cca. 16 dní)

                             Malý kôň: 30 g denne.


Pre lepšie výsledky kŕmte po dobu minimálne 90 dní, podľa potReby opakujte. V prípade potreby je možné zvýšiť dennú dávku na dvojnásobok. Podávajte suché v krmive alebo pripravte odvar.

Pískavica grécka seno a žihľava obsiahnuté v tejto zmesi by mohli zpôsobiť pozitívny dopingový nález. Doporučujeme uplatniť 48h ochrannú lehotu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop