Swing chránič na chrbát P20

Nový produkt

Nová séria P20 je číslom 1 z hľadiska flexibilnej ochrany.

Viac detailov

Dodanie do 10 dní

95,95 €

Chránič SWNG P20 zaujme jednoduchým dizajnom a maximálnym pohodlím. Subtílna (iba 10 mm konštrukčná výška a zvyšková nárazová sila 11 KN, úroveň 2 začína na 9 KN), plne prispôsobiteľné prevedenie v kombinácii s high-tech voštinovým chráničom zaisťuje prvotriedny sed a maximálnu slobodu pohybu za každého počasia.

- Ochrana chrbtice schválená CE (podľa motocyklovej normy EN 1621-2, 2014)

- silové popruhy:
Bezchybný výkon a maximálna funkčnosť v extrémnych podmienkach? Náš vysoko kvalitný, pevne tkaný elastický pás s technológiou Power-Webbing to umožňuje. Z hľadiska životnosti a kvality zodpovedá našim najvyšším štandardom.

- Nelepivý suchý zips:
Náš špeciálny nepriľnavý suchý zips sa lepí iba tam, kde má, a nie na iné materiály. Môžete si tak byť istí, že si oblečenie nepoškodíte.

Tech talk
- Kĺbový dizajn:
S našim kĺbovým dizajnom sme sa inšpirovali prírodou, aby sme vám ponúkli maximálnu slobodu pohybu bez obetovania bezpečnosti a pohodlia.

- 3D panely:
3D panely sú tvarované za tepla na báze EVA a elastanu. Perový dizajn vám ponúka optimálne pohodlie za každého počasia.

P20:
Nová séria P20 je číslom 1 z hľadiska flexibilnej ochrany. Vďaka silikónu citlivému na rýchlosť rozťahovania a revolučnej technológii voštín vzniká ultratenký pružný materiál, ktorý je možné priamo zapracovať do textílií. V prípade nárazu gél aktívne pôsobí proti vznikajúcej energii, aby absorboval rázovú silu a rozptýlil ju z tela, a to aj v prípade, že narazíte niekoľkokrát za sebou - to je spoľahlivá ochrana najvyššej triedy. Materiál tiež odvádza vlhkosť, je priedušný, odolný voči teplotám a ľahko sa čistí.

Pútka na opasok:
Vďaka praktickým pútkam na opasok váš chránič chrbta dokonale sedí.

- Ochrana chrbtice schválená CE (podľa normy pre motocykle EN 1621-2, 2014)

Vezmite prosím na vedomie, že na jazdnú všestrannosť a skúšky v teréne podľa LPO je potrebná vesta podľa EN 13158-2000 alebo EN 13158-2009.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (10)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop