MSM 1kg

Nový produkt

Stiefel MSM pre kĺby, svaly, šlachy, kožu a srsť.

MSM je aktívna zlúčenina síry (methylsulfonylmethan), ktorá pomáhá bunkovému metabolizmu v celom organizmu. 

Viac detailov

Dodanie do 10 dni

21,69 €

Stiefel MSM pre kĺby, svaly, šlachy, kožu a srsť.

MSM je aktívna zlúčenina síry (methylsulfonylmethan), ktorá pomáhá bunkovému metabolizmu v celom organizmu. Síra má centrálnu funkciu pre bunkové zásobovanie kyslíkom a pomáha mimo iné napr. regenerácii svalov, šliach a kĺbov. MSM je ľahko vstrebateľná, najjednoduchšia zlúčenina síry, ktorá je prijímaná organizmom a nemusí byť transformována zložitými procesmi látkovej výmeny.

Obsahuje 99,99% ultra čistého methylsulfonylmethenu (MSM). MSM je biologickým zdrojom organicky viazaným a tým metabolicky ľahko dostupnej síry, nevyhnutnej k syntéze kolagénu. Tá podporuje obnovenie a zachovanie správnej funkcie kĺbov, chrupaviek a kože. Tento prírodný antioxidant môže utíšiť bolesť a opuchy spôsobené artrotickými zmenami v kĺboch. Veľmi dobre pôsobí taktiež pri hojení poškodenej pokožky a podporuje rast novej srsti. Hlavne u koní postihnutých letnou vyrážkou je doporučovaný k zaradeniu do krmnej dávky. Tiež u koní s problematickou rohovinou kopýt možno MSM len doporučit.

Pozn.: Vzhľadom k možnému analgetickému účinku, ktorý však nebol vedecky preukázaný, nepreťažujte svojho koňa nadmerne v období podávania MSM.

Krmný návod*: 10 – 20 g denne (1 kg = 50 dní)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (7)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop