Kovový Stick Trap stojan kovový bez vedra a lepu

SK1033

Nový produkt

Krajina pôvodu: Nemecko


Kovový stojan na závesné vedro.

Viac detailov

15,99 €

Je veľmi dôležité, mať Sticky trap Pasca na ovady vyrobenú z lepidla a vedierko riadne a jednoducho zavesiť. To je možné mnohými spôsobmi, napr. Pomocou naskrutkované tyče na bránu či na plot alebo ohradu. Riadne zavesený podľa návodu na dobre vybrané miesto výrazne zvýšite účinnosť pascí! Zásady pre umiestnenie Sticky trap pasce na ovady sú veľmi jednoduché, platí pre všetky druhy komerčne predávaných pascí na ovady a možno ich zhrnúť do nasledujúcich 3 bodov. Krv sajúci hmyz ako ovady, hovädá atď. Vyhľadáva korisť pomocou očí detekujúcich infračervené žiarenie. Je teda priťahovaný hlavne teplom a pohybom. Kýblik pasce musí byť zavesený na slnečnom mieste vo výške cca. 100cm nad zemou a musí byť zavesený tak, aby sa mohol pohybovať. Zvolené umiestnenia pasce by malo byť bez väčších prekážok v okolí tak, aby umožňovalo voľný pohyb vzduchu (vetra), kde sa bude môcť pohybovať.
Na niektorých miestach (uprostred pastviny, na záhrade, pri bazénoch a plavární, na golfových ihriskách), kde nemáme k dispozícii potrebnú vhodnú drevenú ohradu pre obyčajné naskrutkovanie tyče, nie je Sticky trap Pasca na ovady mnohokrát jednoduché umiestniť tak, aby spĺňala vyššie uvedené body. Vyžaduje to zložitejšie, časovo náročnú inštaláciu s často nie úplne sympatickým výsledkom. Pre tieto prípady je konštruovaný Sticky trap Držiak na pasce. 
Držiak na pasce nerušia svojim vzhľadom, je dostatočne (145cm) vysoký a pomocou stabilného bodáku ho možno umiestniť prakticky kdekoľvek. Jednoducho zašliapne nôh bodák tvorený dvoma hrotmi do zeme a je hotovo! Držiak je vyrobený z 9mm silnej čierno obalenej ocele na dosiahnutie odolnosti proti poveternostným vplyvom a stability pri vetre.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop