Pasca na ovady Sticky Trap Exclusive s loptou, 1,5l lepidla

Nový produkt

Super ekonomické  dlhodobé riešenie problémov s ovadmi. Esteticky prijateľnejšie ako zavesené vedrá.

Viac detailov

Dodanie do 10 dni

175,50 €

Super ekonomické  dlhodobé riešenie problémov s ovadmi. Esteticky prijateľnejšie ako zavesené vedrá. Doporučujeme kombinovať s pascami vyrobenými z vedier na miestach s vyššou estetickou náročnosťou, ako napríklad vstupné plochy stajní, jazdierne, ale i pláže, golfové ihriská, zoo, bazény, jazerá atd...

Pasca s loptou je dlouhodobé riešenie, pevná, odolná, rám môžete nechat vonku cez zimu, schováte len loptu (dá se sfúknuť).

Lepidlo. Nie je to obyčajné lepidlo: jeho lepivá sila je presne taká, aby udržala veľké ovady (resp. ovada hovädzieho, veľkého) a nechytila malé vtáčiky. Je presne také, aby bolo termostabilné na priamom slnku, kde sa vedro môže naozaj hodne vyhriať. Je presne také, aby vydržalo rozmary počasia a zostalo lepivé 8-16 týždňov (podľa počasia, 8 týždňov minimum). A hlavne: pascu si urobíte pohodlne aj z obyčajného čierneho vedra, ktorých se po stajniach nachádzajú mraky a pokiaľ nie, máme ho tiež! Je eco-friendly, bez pesticídov, nejedovaté, bezpečné a vďaka tomu, že je BEZ ZÁPACHU, neulovíte do pasce s týmto lepidlom žiadne motýle, včely a iný užitočný hmyz. A je to lacné ! Z jedenapollitrového balenia natriete vedro až 30krát. Samozrejme sa môžete zabaviť aj s loptou.

Po 8-16 tich týždňoch vrstvu lepidla znovu pretrite. Nalepený mŕtvy hmyz je polorozpadnutý, takže to ide ľahko. Pokiaľ by bola vrstva lapeného hmyzu väčšia, alebo chcete mať pascu proste peknú a čistú, stiahnite vrstvu prilepeného hmyzu špachtlou.

Rob Wip, Holanďan, který stojí za niekolikoročným vývojom dokonalého lepidla, teraz zbiera so Sticky Trap jedno ocenenie za druhým a Sticky Trap lepidlo je používané už i pre komerčne vyrábané pasce na ovady.

1,5 l balenie je kelímok, nie vedro :-)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop