Lep na ovady Sticky Trap 0,5l

Nový produkt

Balenie Sticky Trap lepidlo na ovady. Je tu lepidlo! Nie je to obyčajné lepidlo: jeho lepivá sila je presne taká, aby udržala veľké ovady (resp. ovada hovädzieho, veľkého) a nechytila malé vtáčiky.

Viac detailov

Dodanie do 10 dní

18,95 €

Balenie Sticky Trap lepidlo na ovady.

Európska novinka, revolúcia v boji proti ovadom!

Je tu lepidlo! Nie je to obyčajné lepidlo: jeho lepivá sila je presne taká, aby udržala veľké ovady (resp. ovada hovädzieho, veľkého) a nechytila malé vtáčiky. Je presne také, aby bolo termostabilné na priamom slnku, kde sa vedro môže naozaj hodne vyhriať. Je presne také, aby vydržalo rozmary počasia a zostalo lepivé 8-16 týždňov (podľa počasia, 8 týždňov minimum). A hlavne: pascu si urobíte pohodlne aj z obyčajného čierneho vedra, ktorých se po stajniach nachádzajú mraky a pokiaľ nie, máme ho tiež! Je eco-friendly, bez pesticídov, nejedovaté, bezpečné a vďaka tomu, že je BEZ ZÁPACHU, neulovíte do pasce s týmto lepidlom žiadne motýle, včely a iný užitočný hmyz. A je to lacné ! Z pollitrového balenia natriete vedro až 10krát. Samozrejme sa môžete zabaviť aj s loptou.

Po 8-16 tich týždňoch vrstvu lepidla znovu pretrite. Nalepený mŕtvy hmyz je polorozpadnutý, takže to ide ľahko. Pokiaľ by bola vrstva lapeného hmyzu väčšia, alebo chcete mať pascu proste peknú a čistú, stiahnite vrstvu prilepeného hmyzu špachtlou.

Rob Wip, Holanďan, který stojí za niekolikoročným vývojom dokonalého lepidla, teraz zbiera so Sticky Trap jedno ocenenie za druhým a Sticky Trap lepidlo je používané už i pre komerčne vyrábané pasce na ovady.

0,5 l balenie je kelímok, nie vedro :-)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop